Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.06.2020, 09:16   #6084
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,699
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mich@ł Podgląd Wiadomości
Dziś przygoda z mechanikiem.
Samochód zaczął świecić wszystkimi możliwymi kontrolkami od abs, esp, asr, LGBT itp. Podłączyli pod komputer (150 zł) i zdiagnozowali, że alternator do zmiany, bo wali błędami. Koszt nawet parę tysięcy.
Wróciłem, usiadłem, zapłakałem, doznałem natchnienia, żeby zerknąć na elektronikę przy akumulatorze i alternatorze.
Zjarany bezpiecznik. Koszt 65 groszy.
Pacjent Peugeot 508 SW II.

No, czułem potrzebę podzielenia się.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
A zadales sobie pytanie dlaczego sie spalil ? jak kazdy polaczek cwaniaczek podszedles do sprawy wstawie wiekszy/wyminie i bedzie git ot takie cwaniastwo zamiast pomyslec "DLACZEGO" . Swoja droga ten alternator to ma stojan ze zlota czy co, jakas wielka sciema


Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
A ten król lew nie na gwarancji jeszcze? Z mechanikami tak jest , dlatego twierdzę ,że złoty chłop to taki co mu się chce poszukać problemu!
Daj Panie boże żyć jak najdłużej mojemu mechanikowi , choć też mi chłopina ostatnio wyskoczył ,że mój 20letni acco już zmęczony jest ,
że robi się problem z dostępnością dobrych części a on ryżu nie montuje... coś się kupi , nowy jazz 1.5 mnie kreci, albo civic ix
Kazdy wstawia ryz czasami nieswiadomie, jesli twierdzi ze nie wstawia to musi miec wlasna fabryke co produkuje wszystkie czesci do wszystkich modeli i wszystkiego na swiecie i to za rogiem od warsztatu
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post