Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.06.2020, 16:55   #6092
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Fajne, niepospolite

Żebyś mnie źle nie zrozumiał - zgadzam się z Tobą, że niezbyt piękne. Ponadto małe, a jeszcze podejrzewam, że sporo słabsze niż się na pierwszy rzut oka wydaje - ten grill przywodzi na myśl dodatkowy wlot powietrza na masce i od razu oczekiwanie, że za nim jest jakiś 200-konny boxerek Zatem nie twierdzę, że oto w Twoim garażu stoi moje auto marzeń, ale coś jednak w sobie ma, bo nie mogę powiedzieć, że mi się nie podoba
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post