Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.06.2020, 20:10   #95
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,456
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
ale wykopalisko ten temat...
ja właśnie wczoraj i dzisiaj zacząłem testować kupionego i odrestaurowanego przeze mnie Dreamcasta. Przyszedł mi tandetni, ale jednak kabel Video więc coś w końcu widzę.

Oryginał Shenmue się wczytał, ale nie chciał się dalej załadować mimo że źle nośnik nie wygląda, za to kopię zapasową Quake 3 konsola wciągnęła jak tralala
Chciałem jeszcze przetestować kopię płyty z innej gry, ale mi coś się formaty nie zgadzają. Czy dobrze myślę że taka kopia to wyłącznie pod emulator i szkoda płyt na wypalanie takiej zawartości?
Przegrywanie kopii plyt na konsole Dreamcast-dc.jpg

Obecnie z multimetrem i lutownicą w ręku walczę z niedziałającym padem od Sega Saturn bo nie reaguje a przewód przerwany był i ciężko mi było lutować bardzo cienkie kable zbrojone/przeplatane jakimś sznurkiem i trudne do odizolowania. Dziewięć żył skutecznie zamknęło mi idealną myśl zastąpienia całego przewodu kablem internetowym Obecnie zrobione, tylko testować i wracam do "IKSA"
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post