Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.06.2020, 09:42   #3
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Caly naped przelozyles czy tylko laser ? Pisz dokladnie jaki x360 typ plyty, rodzaj napedu ! Naped dvd jako caly jest przypisany na stale do konsoli, jest mozliwosc wymiany napedu ale to nie takie hop siup . Co do wiatraka wcale nie takie ciszej, zobaczysz to jak pograsz
> Cichszy wiatrak - to na pewno, bo we wcześniejszym już łożyska zaczęły dawno o sobie znać. Nawierconą miałem nawet dziurkę do łożyska by oliwić specjalnym olejem.

> Napęd DVD - przekładałem cały napęd, bo najmniej pracy przy tym. Z tego co się wczoraj przed skręceniem zorientowałem to są to na moje szczęście takie same napędy. Jeszcze raz sprawdzę.

> Wersje konsol - są to takie same dwie konsole Xbox 360 Slim z 4 GB pamięci wbudowanej bez HDD.

Co do przełożenia to już się przekonałem że nie "hop siup". Teraz to chciał bym znaleźć łopatologiczną poradę co i jak zrobić by zadziałało.
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post