Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.06.2020, 23:19   #22
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Raportuj o postepach
Przyznaję że przełożenie modułu lasera nie było jakoś strasznie karkołomne, ale pierwsze rozmontowanie przy większej ilości śrubek i blaszek sprawia, że się można zastanowić czy skręcimy poprawnie i coś nam nieszczęśliwie w zapasie zostanie
Zamontowałem (musiałem coś poprawić więc montowałem 2 razy) i niestety napęd nie czyta mi teraz nawet płyt DVD. Ten który teraz pozostał z wypracowanym i wymontowanym laserem, odtwarza filmy DVD i przy grach już się zacina pokazując, a i owszem odtwarzacz multimedialny.

Napęd który ma sprawna elektronikę i przełożony niby działający moduł lasera, na chwilę obecną żadnej płyty jeszcze nie odtworzył. Nawet filmu na DVD.
Może niechcący mu jakąś śrubkę na prowadnicy dokręciłem to też odkręcę do stanu pierwotnego. Zastanawia mnie jednak o co się jeszcze może kłócić newralgiczny napęd. Zaczynam być zmęczony tematem, a inne czekają

BTW. Jeszcze raz rozmontuję kompletny napęd i złożę jeszcze raz. Choć nie sądzę to jednak sprawdzę czy czegoś nie pominąłem...
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post