Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.06.2020, 13:40   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Xbox "Classic" - error 13 oraz modyfikacja

Przyznaję się bez bicia, że ciekawość wygrała i się zemściła. Wypaliłem na płycie CD-RW autoinstaller, który był na naszym forum zamieszczony. Konsolę którą mam uzdatniłem kilka lat temu softmodem poprzez HotSwap dysku i coś tam jeszcze, tak że zyskałem odrobinę opcji więcej w menu, ale nie wszystko było zainstalowane i skonfigurowane. Jak by nie było działało.
Niechcący przeglądając opcje dostępne w autoinstalerze wcisnęło mi się instalacja Dashboard'a i tutaj już sprawa się pogmatwała. Konsola się zwiesiła a po resecie powitał mnie ERROR 13

Potrzebuję zatem porady jak to ustrojstwo naprawić. Konsola nadal odtwarza oryginalne gry! Mam przejściówkę z gniazda na pada do USB, więc z tego co pamiętam hotswapa w jakiejś metodzie można pominąć (choć nie wykluczam). Nie wiem tylko czy tutaj trzeba coś z jakimś save gry robić...
Gdyby miał ktoś inny pomysł to jestem otwarty na propozycje.
Mam też chip Alladin XT PLUS2, do którego nie mam schematów co i gdzie lutować (chętnie przyjmę). Ponadto mam też drugiego Xboxa z XBMX ale nie wiem jak zmodyfikowany i czym... wiem że dysk jest niezablokowany.

PS.
Do uszkodzonej konsoli znam klucz dysku (mam zdjęcie).
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online