Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.06.2020, 11:33   #1
pablo996
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 22.06.2020
Posty: 2
pablo996 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Talking Edycja Menu DVD, usunięcie ścieżek dzwiękowych oraz dodanie napisów

Witam nie dawno zakupiłem sobie serial Supernatural na DVD od 1 do 13 Sezonu. Pierwszy Sezon posiada tylko polskie napisy ale nie są one dobrze zsynchronizowane. Chciałym od nowa zbudować menu usunąć niepotrzebne ścieżki dzwiękowe, napisy. Przeczytałem wiele artykułów w sieci na takie tematy, większość programów albo nie umiem znaleść albo nie działają poprawnie na win 10. Na początku skopiowałem zawartość płyty na dysk jako obraz ISO programem Clone DVD 7. Następnie programem DVD Decypter wyciągłem osobno każdy odcinek, usunięte sceny oraz intro co wyświetla się na początku zanim pojawi się menu. Programem DVD Remake pro wyciągłem elementy menu (zdjęcia ). Nie wiem jak wyciągnąć muzykę która jest otwarzana w menu głównym oraz podkreślenia gdy się najedzie na element menu. Miałem taki pomysł aby elementy menu w programie graficznym przerobić na język polski, część z nich usunąć i poskładać menu z 4 odcinkami, usuniętymi scenami, jedną lub dwiema ścieżkami dzwiękowymi (rozważam dodanie lektora) oraz napisami do każdego odcinka z funkcją ich włączenia i wyłączenia.
Nie wiem totalnie jak się za to zabrać i jaki program te munu poskładać. Myślałem nad Adobe Encoder. Chciałbym aby na początku było intro a potem menu z muzyką w tle i za pomocą pilota przełączanie na odpowiednie funkcje. Czytałem że program Scenarist ma taką możliwość tylko nie znalazłem działającej wersji pod win 10. Proszę pomóżcie byłbym wdzięczny za jakiś mini poradnik lub cokolwiek żeby pomogło
pablo996 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online