Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.06.2020, 20:29   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mimo najszczerszych chęci nie pomogę, ten format umarł dla mnie już prawie 10 lat temu

Masz w przyklejonych temat o modyfikacji menu DVD, powinno coś przejaśnić - zasadniczo można wprowadzić sporo modyfikacji w istniejącym menu za pomocą tej metody. Sprawdziłem, stary wysłużony Scenarist w wersji 2.7 działa pod win 10, Muxman też daje radę.

Natomiast przy całościowych modyfikacjach jakie planujesz może rzeczywiście lepiej zrobić nowy authoring, pewnie są jakieś nowsze programy od Scenarista, które dadzą radę. Ja oprócz Scenarista bawiłem się jeszcze DVDLab Pro i na tym zakończyłem przygodę z DVD-Video.
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post