Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.06.2020, 12:13   #16
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,454
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Znalazłem też na innej stronie więc będzie szybciej, a już nie będę purystą w tym temacie żeby pobierać i szukać najnowsze. Na dopieszczanie przyjdzie czas jak zrozumiem co i jak.
Dużo we mnie niepewności bo jak wspomniałem pierwszy raz ogarniam ten temat i nie chciał bym konsoli uśmiercić, aczkolwiek chęci są.


Jeszcze dopytam... ale wg. Twojej instrukcji to robić to na Xbox_1 jak rozumiem, bo nie wiem czy Xbox_2 nie ma obecnie czegoś zrobionego co już pozwoliło by mi na bezpośrednią podmianę dashboardu na coś bardziej przyjaznego/rozbudowanego. Nie wiem jak to rozeznać (to znaczy czy Xbox_2 nie jest już jakoś odblokowany, co pozwalało by mi na szybszą instalację dodatków, kopii zapasowych etc. Ten XBMC jest obecnie dla mnie bezużyteczny).


Czy dobrze rozumiem że Hexen może mi pomóc zdiagnozować co zostało zmajstrowane w Xbox_2?, ja jeszcze wyciągnę HDD i napęd DVD by się przyjrzeć płycie głównej, czy coś tam nie jest zamontowane, albo jakiś kabelek nie jest wlutowany.

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 25.06.2020 o godz. 12:34
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online