Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.06.2020, 14:41   #5526
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Cala seria pro w wersji dual sim.

Generalizujac zajrzyj na gsm arena i wpisz w wyszukiwarce DSDS i zobaczysz ile tego jest
Nie wydaję się mię...

Wszystkie raczej mają hybrydowy DS stand-by, co nikak nie jest active...

Konkrety, a nie że Kopernik była kobietą.

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
To chyba normalne, że gdy jesteś zajęty rozmową to kolejny usłyszy że jesteś niedostępny? Aż takich hocków nie wyprawiam, żebym dostrzegł takie ograniczenie i mi to przeszkadzało, ale cóż stary jestem i tępy.
Gadałem na jednej karcie i jednocześnie grzebałem w banku, jak musiałem zatwierdzić operacje smsem, to czekałem, czekałem, a on nie przyszedł, bo szedł na drugi numer, także ten tego... Na active by doszedł...

Ostatnio zmieniany przez Reetou : 26.06.2020 o godz. 14:45
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post