Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.07.2020, 21:24   #11547
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,253
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Jak te kalorie zmierzyłeś?

Przyrząd jakowyś jest do tego?
Waga kuchenna, kalkulator i etykiety na półproduktach

-placki.jpg

Dziś u mnie już w caluśkim mieście czuć mułem i innymi szuwarami. Zajechaliśmy na chwilę nad jedno z pobliskich jezior i trafiliśmy akurat na akcję ratowania sandaczy. Ryby z powodu spływu z pól z wodą sam nie wiem czego - nawozów azotowych? fosforanów? zaczęły się dusić jak przy typowej przydusze i podpływać do brzegu, poniżej cztery sandacze każdy po 50+ centymetrów:

-sandacze.jpg

Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Na patelni tak pisało


Pilsik dobry nie jest zły

Trudno się z Kolegą kłócić...
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 02.07.2020 o godz. 21:28
Jarson jest offline