Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.07.2020, 08:29   #21
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Dla Ciebie historia jest zaletą a dla mnie właśnie wadą - im mniej danych o moich poczynaniach jest zapisywane tym lepiej, nawet jeśli nie robię nic złego. (...)
do momentu, jak po kilku miesiacach albo latach bedziesz musial udowodnic, ze za cos tam kiedys zaplaciles albo ile zaplaciles
zycie pisze niesamowite historie

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
(...)Natomiast nie wiem dlaczego porównujesz sprzedających na bazarach do półświatka, babcia sprzedająca rzodkiewkę i jabłka raczej nie ma kontaktów z ciemnymi typami (...)
taa... a jak tam z odprowadzaniem podatku przez tych badz co badz sprzedawcow/przedsiebiorcow prowadzacych jednoosobowe dzialanosci (lub nie)
slyszales o szarej strefie VAT?
inna sprawa ze w innych krajach sa inne sposoby na rozliczanie tegoz podatku, ale to temat za inna dyskusje (i zaczelo by sie politycznie...)

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
(...)A składanie się na coś przez wyciągnięcie banknotu z portfela jest szybsze niż klikanie czegoś na telefonie. (...)
ta, napewno latwiej zaplacic w troje przykladowe 78,35 po rowno albo jeden za piwo, drugi za pizze a trzeci za bilard
gotowka
odliczona czy z wydawaniem reszty
moja wersja - prosze po rowno na te trzy karty
o jakim klikaniu w telefonie piszesz

Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
(...) Natomiast tak jak pisałeś - każdy płaci jak mu wygodnie. Niech nawet będą te płatności telefonem czy zegarkiem, ale gotówka powinna pozostać w obiegu.
na razie nie zanosi sie na wycofanie gotowki
pojawialy sie tylko drobne ruchy w celu popularyzacji pieniadza elektronicznego
jak rowniez wycofywanie najdrobnijszych nominalow z powodu nieoplacalnosci ich produkcji

nie jestem za nazuceniem dzis tu i teraz wszystkim jedynego slusznego sposobu platnosci
natomiast nie wyobrazam sobie WYGODNEGO funkcjonowania bez pieniadza elektronicznego
a bez gotowki jak najbardziej tak

ale sam tez w portfelu mam nie tylko plastik, ale zawsze pare zlotych w razie w
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post