Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.07.2020, 12:31   #41
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
u mnie w tej chwili TP Link jako glowny router, drugi TP L jako AP do innych celow, switch tez TP Link... poprzednio tez byl TP Link i zaczol zdychac po podpieciu ponad 20 urzadzen jednoczesnie - do dzis pracuje u znajomych w "normalnym" domu ma chyba z 6 czy wiecej lat, dziala i do dzis jest sprzedawany!

o ASUSie juz pisalem - gowno gowno gowno na podstawie mojego przypadku mozna powiedziec, ale przeciez inni sa zadowoleni

a o Fritzu tez napisze - taki przypadek - sprzedany nowy Fritz w sklepie koledze, dzwoni do mnie ze nie bangla (i tyle sie dowiedzialem) wiec udaje sie na miejsce i diagnoza po wyguglowaniu wersji softu owego Fritza - sprzedawany Fritz nie laczy sie z Internetem bo wymaga aktuazlizacji softu wymagajacej polaczenia z Internetem... noz q. gratuluje (co nie znaczy ze router zly, ale niezmak geniuszu firmy pozostaje
imho za drogi do zwyklych zastosowan a design krzykliwy - albo sie podoba, albo nie, albo sie go chowa i zapomina)

Ostatnio zmieniany przez nimal : 13.07.2020 o godz. 12:38
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post