Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.07.2020, 14:07   #51
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Joujoujou
To z pewnością będzie co najmniej cat6, 6a kusi. Zapewne skończy się tak, że do kamer pójdzie zewnętrzny 5e, a na resztę nie będę żałował. Czy wydam na przewody 200 czy 300 zł to naprawdę nie ma żadnego znaczenia.

@Misiozol
Właśnie dlatego pytałem o ergonomię obsługi konsumenckich microtików, bo nie pochwalam przerostu formy nad treścią. Jeśli to są przyjazne urządzenia to uważam, że warto zapłacić raz więcej pieniędzy za jakość oraz trwałość. Natomiast kupowanie urządzeń, którymi można się potem znajomym pochwalić, że mogą robić takie rzeczy, że sam nawet nie mam pojęcia jakie to są rzeczy nie ma żadnego sensu. Jeśli zapłaciłem za funkcję, której nie używam, albo jakość której nie potrafię docenić, to przepłaciłem i właśnie dziś wielu niezaawansowanych użytkowników przepłaca
__________________


Ostatnio zmieniany przez Jarson : 13.07.2020 o godz. 14:34
Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post