Dyskusja: Komputer marzen
Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.07.2020, 13:12   #40
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
haha, ale temat

to i cos tam wrzuce
kiedys marzylem o Mobile WorkStation np. od Eurocoma
ceny takiego lapka latwo przekraczaja 10 000 i leca w gore

lata mijaja i czlowiek zaczyna inaczej patrzec
moj okolo 6 letni lapek z AMD na pokladzie w zuperlnosci mi wystarcza
tak po prawdzie to dla mnie waznejsza jest wygodna myszka, klawiatura i drugi monitor niz zastanawianie sie czy procesor ma miec zegar 2,8 GHz czy moze 3
najchetniej bym sobie trzy monitory postawil albo jeden ultrawide, tylko biurka takiego nie mam

taka zabawka by mi pasila https://www.x-kom.pl/p/541374-notebo...p-rtx5000.html
ale po co, skoro 10-ktornie tanszy sprzet tez spelni moje wymagania i przy moim uzytkowniu nie zobacze wiekszej roznicy? a za roznice w cenie moge pojechac na wakacje
z cala rodzina
kilka razy


edit:
taka przykladowa konfiguracja...
cena 19 000 bez drugiego monitora
aha - cena jest w USD
i nie, to nie jest ich najdrozszy komputer
Dołączone obrazki
File Type: png eurocom.png (80.7 KB, 124 oglądane)

Ostatnio zmieniany przez nimal : 15.07.2020 o godz. 13:28
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post