Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.07.2020, 21:44   #25
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
to może inaczej... bo teraz po tym co napisałeś to przyszła mi do głowy taka myśl że kwestia różnorodności tych połączeń wynika przede wszystkim z tego co chcemy zastosować jako pojedynczy układ lub kilka rzeczy na raz.

Z tego co napisałeś to te dwie rzeczy będą występować obok siebie czyli w instrukcji od montowania Aladdina nie będzie co i gdzie przylutować dla TSOP, tylko to co potrzebne dla dla chipu, a do zrobienia TSOP będzie łączenie innych punktów.

Na chwilę obecną pin header już jest zamontowany pozostaje mi zatem zlutowanie na chipie BT z uziemieniem i teraz pytanie, gdzie i do czego mam połączyć ten jeden kabelek co ma lecieć od dołu MOBO, dobrze rozumiem że na chipie to D0 po prawej i tak samo ma lecieć do punktu D0 na płycie Xboxa? (Oznaczyłem niby wszystkie u siebie na załączonej grafice)
Ja oczywiście proszę o wyprowadzenie mnie z błędu lub potwierdzenie że dobrze dedukuję
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post