Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.07.2020, 10:27   #14629
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,870
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Brama spoko, piękno jest w prostocie
A jak ją zamykasz, tzn zabezpieczasz przed otwarciem? Nie widzę tam na zdjęciu.


PS Jak pomalowałeś farbą nawierzchniową, to po czasie sczeźnie i będziesz skrobał i czyścił. Drewno 'na dworze' maluje się czymś co drewno wchłania i tyle razy ile przyjmie. Ja drzwi zewnętrzne (fakt sosnowe) malowałem 7x Zresztą co by nie robił, nic wieczne nie będzie.


PS2 mam nadzieję, że na tę okoliczność byłeś na wymianie z którąś z tych krzynek?
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post