Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.07.2020, 13:07   #6104
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wbrew pozorom zafiry to dość niewielkie samochody, tylko na zewnątrz robią wrażenie przestronnych. Po przesiadce z mazdy trójki oczywiście odczujesz różnicę, ale nie jestem pewien czy na dłuższą metę będziesz zadowolony

Szukając przestrzeni kompromisowo dla siebie i dla szafek można szukać minivana. Szukając przestrzeni dla siebie z pominięciem szafek - suva. Te ostatnie mają sens ze względu na wygodę, pozycję za kierownicą, choć kosztem gorszego prowadzenia (bo niby mają zadatki na jazdę w terenie) i kosztem... kosztów (więcej palą, są wyraźnie droższe w eksploatacji).

Osobiście jestem fanem minivanów i z doświadczenia wiem, że większości ludzi nic więcej do wygodnego podróżowania nie jest potrzebne. Taki touran na który wskazuje Jujek to naprawdę fajne auto, dla czterech osób podróżowanie będzie bardzo komfortowe, a jak złożysz fotele to nawet ze dwie szafki się wciśnie
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post