Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.08.2020, 18:10   #1
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,457
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Czym zamienić Nokię 6310i dla połączeń i Internetu mobilnego udostępnianego po WiFi

Poszukuję telefon stacjonarny na kartę SIM z możliwością podpięcia anteny zewnętrznej i funkcją HotSpot WiFi.

"Ale o co kaman"
W moim rodzinnym domu ma mi się zmienić dostawca internetu, który chce dwukrotnie podnieść koszty za przyłącze. Mnie w domu niema, a Internet zostawiłem rodzicom by mieć z nimi częstszy kontakt poprzez WhatsApp i Skype. W sumie to tylko w tym celu zostawiłem tam internet, a przez to że jest to wieś to niema za wiele alternatyw a i z zasięgiem bywa problem.
Stwierdziłem że do takich celów jak obecnie wystarczający mógł by być pakiet Internetu do telefonu komórkowego, z którego korzystają rodzice (obecnie nie mają żadnego pakietu).

Czemu pytam o telefon stacjonarny z opcją HotSpot?
Po pierwsze: Telefon musi mieć podpięcie do anteny zewnętrznej tak jak wspomniana Nokia 6310i aby wzmocnić zasięg;

Po drugie: Ma rozsyłać Internet jako punkt HotSpot, aby inne smartfony mogły mieć dostęp przy braku własnego zasięgu z sieci;

Po trzecie: Ma być to rozwiązanie (do dzwonienia i odczytywania SMS) najprostsze jak się da, dla ludzi około 70go roku życia. (choć to nie jest najważniejszy podpunkt bo odebrać można dosłownie wszystko)

Cóż wy moi Specjaliści doradzicie i co o tym sądzicie

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 05.08.2020 o godz. 18:21
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online