Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.08.2020, 20:13   #14651
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Spadłem z drabiny z 3 metrów na beton i złamałem kręgosłup. Miałem sporo szczęścia bo nie przerwało rdzenia itd. ale też mam za co być Bogu wdzięcznym.
3 metry to już nie przelewki Szczęście w nieszczęściu, że się z tego wygramolisz, oby jak najszybciej

Cytat:
Napisany przez superrrmario Podgląd Wiadomości
Już w domu.
Jestem rencistą. Dobrze trzymaliście kciuki!!
Lazaret czeka, podpisaliśmy ostatnio z Grzeniem umowę z NFZ-em na turnusy wypoczynkowe dla rencistów, panczenistów i emerytowanych pocztowców
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post