Dyskusja: jaka klawiatura
Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.09.2020, 19:23   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
myszki od lat nie kupuje innych jak Logitechy
i mi ich przybywa bo te stare wcale sie nie chca psuc
tak, ta firma to top, ale ma totalnie w zadku podswiatek Linux/ChromeOS
tak sie sklada, ze jak klawisze maja podswietlanie i podporke pod nadgarstek to juz swiatleka sa kolorowe
a znowu za tanio, zeby profil swiatelek byl przechowywany w klawiszach
wiec sterownik okazuje sie potrzebny

i tu mam zgryz
moze znacie cos, co takiego rpoblemu nie ma? fajne klawisze zrobil Razer podswietlane na zielono, za znacznie mniejsze pieniadze, ale poskapil na podporce dla dloni
a ja duzo siedze przy kompie i duuuuuzo pisze
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post