Podgląd pojedynczego posta
Stary 04.09.2020, 14:59   #14678
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odgrażałeś? Poczekaj, niech no sięgnę w pamięci... A no tak, jakieś 2 lata temu Ale niech ci będzie, mówiłeś i jest

Nie wiem, jak można lubić temperatury powyżej 26-27 stopni, a jeszcze w górach Natomiast co do samotności - mało ludzi lubi, mało ludzi jej szuka, a ona jest nie do przecenienia czasami, oczywiście jedynie, jeśli stanowi chwilową odskocznię, bo żyć samotnie zdecydowanie bym nie chciał

Do Karpacza już trzeci rok się wybieram, szczególnie że tak się składa, że mam tam obecnie rodzinę (nawet na ramce tablicy rejestracyjnej w aucie dojazdowym do pracy zgarniętym od tejże rodziny mam napis "Karpacz zawsze górą" ), ale jakoś ciągle nie mogę się zebrać...
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post