Dyskusja: Chromebook
Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.09.2020, 22:02   #1
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chromebook

jak pewnie część ze starych bywalców wie, bo się pochwaliłem w offtopicowym wątku o pozytywach, jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem komputerów mających zamiast systemu operacyjnego przeglądarkę netową
  • czy ktoś z Was też korzysta?
  • czy macie jakieś swoje przemyślenia na temat Chrome OS?
  • czy może zastanawiacie się nad tym ustrojstwem i chcecie coś wiedzieć?
mam nadzieję, że pojawią się tu konstruktywne opinie na temat samego Chrome OS
albo pytania, czy coś się da albo nie da, czy działa czy nie...
ja jestem, jak na razie, zachwycony
mam drobne (w zasadzie wcale nie drobne) ale, ale może je obejdę, zobaczę
na razie zbieram wywiad

zapraszam na mój kanał YouTube gdzie vbloguje na temat tegoż właśnie ustrojstwa
w tej zresztą konkretnej chwili mój komp (taki zwykły, z Ubuntu na pokładzie...) szału dostaje, bo renderuje 3. odcinek "Życia z chromebookiem"

Chromebook-zrzut-ekranu-2020-09-09-23-25-38.jpg

Ostatnio zmieniany przez nimal : 09.09.2020 o godz. 22:27
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online