Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.09.2020, 00:49   #5
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,255
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
Wszystkiego najlepszego!

Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
tak ostatnio coraz mniejszy ruch
coraz mniej nawet stalych bywalcow
kraluk mial urodziny przed dniami paroma
ale nie odewal sie od lat trzech...
q. zerwijmy z tym! sie nalezy kazdemu bywalcowi teogz forum
w koncu to chyba ostatnie duze forum IT nie uzaleznione od jakijegos wydawcy tresci?
nikt oprocz CDRinfo nie przetrwal!

a moze sie myle
a moze...

Co do kwestii własnościowych to chyba masz rację. Kurczę, powinniśmy być dofinansowywani z Unii Europejskiej

Frekwencja - cóż. Obecnie ludziska znaleźli parę miejsc, które wydają się odpowiadać potrzebom socjalnym... mniej więcej tak, jak mieszkania socjalne, ale na pierwszy rzut oka są absolutnie fantastyczne.

Niespełna półtorej dekady temu, kiedy Deżawu zastanawiał się, czy porzucić pieluchy, a Grzeniu, czy organizować pierwszy zlot w Antoninie, zastanawiałem się, czy rejestrować się na tym nowym czymś co to powoli zaczynało się stawać rozpoznawalne za oceanem, a u nas słyszał o tym co dwudziesty młody człowiek (to było jakoś tak chwilę przed tym, jak popularna u nas stała się Nasza Klasa, oczywiście wśród osób, które o Fejsbuku nawet nie miały pojęcia). Wówczas zdecydowałem, że nie jest szczególnie dobrym pomysłem angażować się w tego typu aktywność sieciową... i tak już zostało

Tak czy owak dziś jest kilka takich wspaniałych miejsc, które są Centrum Życia Społecznego i co prawda nic nie mam przeciwko temu (dość sprawne narzędzia), to jednak osobiście nie mam na to czasu. Każdy twór wymaga określonej ilości atencji (na przykład samochód trzeba w zimie odszronić, w dieslu po jeździe ostudzić turbinę; to niewiele roboty, ale trzeba dodać do czasu przejazdu z punktu A do B) i tak samo potrzebują czasu media społecznościowe. Tyle tylko, że nieporównanie więcej niż jestem skłonny im poświęcić

Furumcio natomiast zajmuje nam tyle czasu, ile to my jesteśmy skłonni tu być Dlatego nie mam żadnych pretensji, że ten czy ów loguje się raz na miesiąc, czy na pół roku - bo to właśnie jest kwintesencja forum dającego całkowitą wolność użytkownikom Chcesz logować się codziennie i pisać po 15 postów? Super. Wolisz raz na kwartał i pisać wtedy trzy posty? OK... I to mi odpowiada
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post