Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.09.2020, 14:13   #1260
Zwyczajny
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.09.2020
Posty: 15
Zwyczajny w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Napiszę tu z uwagi na aktualny dla mnie temat:
Mam napęd od nowości Liteon IHBS112 Rev.1 z biosem CLOK nagrałem tylko 3 lub 4 płyty BD,bo jak kupowałem to płyty były cholernie drogie. Służył do zapisu DVD - też kilkanaście sztuk, przewaznie instalki windowsa co rok, więc tez może kilkanascie płyt, ostatnio chciałem nagrać płyte CD z mp3 do samochodu, to radio nie mogło jej odczytać,ale nie robiłem testu jakości zapisu, spaliłem tak ze 3 płyty Jvc taiyo bez sukcesu, więc wyjąłem z komputera odkurzyłem i chodzi mi po głowie przeflashowanie go na inny bios. Czy jest taki sens? Mam najwyższy bios do Rev.1 CLOK (daty nie pamiętam). przeczytałem kilka postów wyżej o możliwości PL06. A Czy nowsze firmware np. od plextora podejdą? dla innych firm rozpisane jest w miarę jasno jaki bin zastosować,a la plextora tak nie jasno za bardzo który mógłbym wybrać.
Zastanawiam sie też(chyba dobrze rozumiem) że mógłbym zrobić z ihbs 112->ihbs312 tak?. Jednak skłaniał bym sie ku plextorowi z uwagi na dopracowanie firmware(chyba, że sie myle). Co byście poradzili zrobić? Wczoraj skutecznie zrobiłem crossflash DH-16ABLH-HT2->PX-L890SA i chciałbym zrobić ponownie taki manewr, ale dla IHBS112 Rev.1. jeżeli jest sens.
Co byście zrobili na moim miejscu?
Strona domowa cdrinfo.pl padła i nie moge pobrac żadnych aktualizacji dla sprzętu

Ostatnio zmieniany przez Zwyczajny : 19.09.2020 o godz. 14:18
Zwyczajny jest offline   Odpowiedz cytując ten post