Dyskusja: Chromebook
Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.09.2020, 10:34   #16
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,729
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez nimal Podgląd Wiadomości
dobra, jest po weekendzie, wiec na spokojnie teraz mogę zająć się pierdołami
wiec przeciwstawiasz nowemu komputerowi urządzenie sprzed... 7 lat
gratuluję, jak nie rozumiesz, że po prostu niektórzy chcą nowy komputer a nie 6 czy 7 letniego grata (nawet przedmuchanego przez serwis i hdd wymieniony na najtańszy i najmniejszy ssd jaki udało im się znaleźć )
Chrome cos tam to nie komputer ani laptop tylko tablet z klawiatura, a ta stacja robocza zamiecie tym parchem nawet jak by miala lat 12 i najtanszy ssd, nawet zwykly nowy laptop zamiecie tym parchem, to po prostu nie jest warte tych pieniedzy jako nowy sprzet, bo w tych mozna kupic PORZADNY normany laptop z batera ktora nie ustepuje dlugosci dzialania ja tam nie widze zeby to cudo przejmowalo rynek mimo zalewu fajnych reklam w tv (kogo jak kogo ale producenta stac na fajne reklamy), zrozum ja do tego wynalazku nic nie mam tylko cena do tego co to robi jest nieadekwatna w tych czasach, olac te stacje robocze laptopy normalne do prownania z tym, tutaj potrzeba porownac tableta na windzie z klawiatura i tutaj rynek zabija ten wynalazek po prostu w tej cenie dostajesz tableta z klawiatura ktora zabija prametrami i funkcjonalnoscia ten wynalazek .
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online