Podgląd pojedynczego posta
Stary 26.09.2020, 14:01   #12183
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,266
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pada? Chyba żartujecie, jest 23 stopnie, przyjemny wiaterek i ani kropelki deszczu

Dziś mimo kaczora (właśnie piję drugą , trochę przechodzi) udało mi się zwieźć pod wiatę stos brzozy, który schnął sobie grzecznie od ubiegłego roku, zatem jutro ten deszcz może sobie od was przychodzić do mnie, a co tam. Choć miło by było, gdyby nie dłużej niż na jeden-dwa dni, bo chcę w nadchodzącym tygodniu naprawić taras
__________________

Jarson jest offline