Podgląd pojedynczego posta
Stary 05.10.2020, 09:08   #2795
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
misiozol

wszystko po latach się dochodzi każdy wie czego chce :-)

np. potrzebowałem mieć PCIe x1 nad GPU bo tam mam kontroler Marvella natywnego IDE

gdy wyjdzie Diablo 4 ew Starcraft 3 i będzie trzeba solidnego GPU takowy zapewne kupię

w Starcrafta 2 zaczynałem na C2D E8400 + GTX580

dziś mam to samo na zintegrowanym układzie Intela albo nawet więcej bo mam 1440p a wtedy 900p

z tego co czytam to nowe gry wola więcej wątków procesora jak 1-2 rdzenie wywalone na 5GHZ
-przechwytywanie04.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post