Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.10.2020, 08:07   #6140
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,061
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie raz się już przekonałem m.in w swoim biznesie ,że bycie "Eco" jest po prostu drogie. Trzeba dopłacać ,a czy na to nas stać ?
To sobie już trzeba indywidualnie odpowiedzieć. Bo jak mam osobiście 30% zysku pakować w rozwiązania eko tylko dlatego by być eko...to średnio mi się to opłaca .
Nie wiem dlaczego @nimal wrzucił gaz do worka 'inny badziew do palenia' , gaz jest tani, gaz jest eko ,na gazie ugotujesz, ogrzejesz i pojedziesz
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post