Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.10.2020, 15:45   #2813
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Musiałbyś znaleźć kogoś, kto ma taki sam i spytać. Tak ogólnie też nie sądzę, by było to normalne. Gdzie go masz trzymać, na kolanach się nie da, na biurku czy innym stole odparzy ci blat mebla. Na miękkim np. kocu też nie, bo zatkasz otwory wentylacyjne itd.
Skoro laptop nowy to reklamuj, a przynajmniej spróbuj wyjaśniać w serwisie. Nawet gdyby powiedzieli że to normalne, to bym go oddał uznając że nie nadaje się do użytku.
Wyloty są akurat od spodu, po bokach i z tyłu, więc jest gdzie dmuchać

I tak pytałem - między innymi na przytoczonym forum. Wygląda na to, że to generalnie 'normalne' w tych laptopach (dlatego go kupiłem - wcześniej to sprawdzając) - natomiast chciałem jeszcze popytać, czy ogólnie to jest normalne dla sprzętu tego typu (pod kątem własnie długoletniej pracy - mój obecny laptop ma chyba koło 10 lat).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post