Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.10.2020, 17:04   #2818
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Jesteś pewien, że gorąco wydmuchuje dołem, a nie bokiem? Z reguły spodem zasysa. A w ogóle pewien jesteś, że to z procesora, a nie z grafiki tak się grzeje? Piszesz, że w grach, więc może to obciążona grafa tak daje.
Zostaje ci zakupić biurko ze szklanym blatem
I przygotuj się, że każde trochę większe zakurzenie od razu będzie powodować zakłócenia w pracy lapka.
Z boku trzymam rękę i powietrze jest ciepłe, ale bez przesady (plus nie dmucha tutaj bardzo). Z tyłu widzę, że też dmucha, ale też bez przesady.

W sumie to nie wiem, czy dołem dmucha i.. nie bardzo wiem, jak to sprawdzić (to duża powierzchnia - nie czuć czy wieje powietrze). Wiem tylko, że bardzo się nagrzewa - w tym biurko, więc założyłem, że to od dmuchającego powietrza. Muszę to w sumie zweryfikować.


Podkładki na stałe raczej nie chcę ale w moim poprzednim laptopie bateria lekko podnosiła tył laptopa. Tutaj chętnie bym coś takiego zobaczył. Baterii takich nie ma, ale może coś, co lekko laptopa uniesie. Wydaje mi się, ze coś takiego rozkładanego widziałem do Appla. Ale nie mogę teraz namierzyć..

A, i tak - to procesor. Sprawdzam HW Monitorem i grafika ma może 50-60. A większośc rdzeni procesora 99-100.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post