Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.10.2020, 09:41   #2829
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Specyfikację faktycznie ma bardzo dobrą. Szkoda że poskąpili na dobre chłodzenie i porządnego docka.
No właśnie ja im dłużej go używam, tym bardziej skłaniam się ku temu, że chłodzenie jest naprawdę dobrze zrobione. Nie wiem, czy ogólnie da się sensownie taką konfigurację w laptopie schłodzić, czy jest to fizycznie niewykonalne, ale tu przynajmniej kultura pracy i komfort użytkowania jest na naprawdę wysokim poziomie. Jak udało się zrobić to, że pod maksymalnym obciążeniem góra laptopa jest praktycznie chłodna, a nagrzewa się część, która w żaden sposób nie powoduje dyskomfortu (chyba, że trzymając laptopa na kolanach, ale to jest stacja robocza - nie takie zastosowanie) - ale dokładnie tak to powinno działać. Plus kultura pracy chłodzenia w ogóle, a w szczególności jego charakterystyka dźwięku pod dużym obciażeniem to też bardzo duży plus.
Nie znoszę hałasu w żadnej postaci, ale ten.. w zasadzie mi nie przeszkadza (mowa o tym najgłośniejszym, bo cichszy w ogóle).
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post