Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.10.2020, 07:46   #2834
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Jak dla mnie to wszystko z doopy, laptop nie do tego sluzy zeby robil za stacjonarke i stal na jakis podstawkach, wez wymien paste na liquid metal i ewentualnie zmoduj bios na mniejsze temperatury
Dlaczego nie do tego służy? 95% czasu używam laptopa ("stacjonarego") na jednym biurku, czasami przeniosę w inne miejsce, ale też na jakiś stół czy biurko. Do mobilności mam ultrabooka.

Myślałem o stacjonarce, ale jest to duże, wcale już niekoniecznie dużo bardziej wydajne, jednak całkowicie przywiązujące do miejsca (nawet jeśli u mnie chodzi o te 5% - ale jednak możliwość jest), plus ja korzystam z dwóch monitorów (w przypadku laptopa - laptop + drugi monitor), więc musiałbym dokupić kolejny. Generalnie nie ma u mnie specjalnej przewagi przy stacjonarce.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post