Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.10.2020, 14:03   #2852
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
DarkSlide97
jak wyjdzie Diablo 4 to jak dokupię RTX3xxx to na pewno da rady. na moim procku
Jestem ciekaw kiedy będzie dostępny dla ogółu , wróble ćwierkają ,że w granicach lutego 2021r będą spływać zamówienia z dnia premiery.. ale co tam wróble wiedzą

z i9 10900k jest podobnie ,to co zostało do kupienia drożeje - zobaczymy jaka cena będzie przed świętami

Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
- Deckard -

zrób Cinebencha R20 ile dostaniesz pkt.
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
około 60% wydajniejszy

Ja tam jestem zadowolony Mam co sobie zaplanowałem
Też jestem, lekki niesmak z powodu trudnej dostępności zasilacza BQ titanum/platunum i procka i9-10900k ale jest bardzo dobrze .

Jeszcze RTX3080 odbiorę i będzie tak jak napisałeś do Diablo4 .W przyszłym roku chyba magazyny - hddki wymienię bo się już swoje nakręciły
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-1.jpg  

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 17.10.2020 o godz. 14:32
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post