Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.10.2020, 18:23   #2859
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
każdy ma swoje HALO ja od zawsze mam zew. kartę dźwiękowa i były to SB wielokrotnie przepinałem się na Realtek bo coś... robiłem i ten dźwięk był taki płytki dla Mnie. Np. Ja używam do pracy i słuchania YT i odgłosów z kompa Creative Pueble v2. dlaczego bo nie potrzebują zew. zasilania słuchawki mam Razer Nari ale używam po Jacku . a do słuchania muzyki tylko stereo mam Aplituner Pioneera VSX1016V + głośniki made in China ale dość duże bo 1,5m x 0,25 ,045 i wagi każda ponad 20kg. więc ma co grać
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post