Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.10.2020, 18:44   #2860
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Jakiś czas temu zastanawiałem się, jak wykorzystać swojego starego Netbooka, Samsunga N150. Wymyśliłem, że dokupię mu DAC'a oraz spory pendrive i zrobię z niego stację do odtwarzania muzyki z plików bezstratnych. Wybrałem DAC na USB - Audioquest Dragonfly Black, który zaskoczył mnie pozytywnie jakością brzmienia.

Z czasem musiałem dokupić też nową baterię i zasilacz, bo stare już niedomagały, ale i tak wyszło naprawdę tanio (Dragonfly obecnie jest o wiele droższy niż jak go kupowałem) i słucham sobie z niego muzyki w świetnej jakości dość regularnie.

System robi też za źródło dźwięku do nagrywania kaset, bo zacząłem do nich wracać i bardzo mi się to podoba. Kiedyś pisałem na forum, że winyle wróciły, a kasety nie mają szans na powrót. Pomyliłem się, sam złapałem znowu po tylu latach bakcyla i działam na starych deck'ach. Zresztą widać co się dzieje na aukcjach, ile jest nowych i starych kaset i jak się one sprzedają.
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline   Odpowiedz cytując ten post