Podgląd pojedynczego posta
Stary 22.10.2020, 08:45   #2869
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
co mogę powiedzieć po tygodniu

procesor serii "T" daje rady przy czym praktycznie nie wydziela ciepła i pobiera 1/3 energii z tego co zwykłe modele

zestaw 100% pasywny

nie wiem na ile miarodajne jest dziś Diablo 3 ale po 3h. grania maiłem 50stopni

jedyny minus to temp. się wytraca dość długo do tych 35-40 potrzebowało potem około godziny

co mogę dodać 32GB RAM do zastosowań biurowych i do gier to przesada no ale wyszło jak wyszło

płyta Gigabyte Z490 Vision G stabilna solidna ma 0,5cm płaskowniki aluminim do chłodzenia dysków M.2
jeśli ktoś używa SPDiF to nie posiada zintegrowany układ Audio

reszta podzespołów standard można powiedzieć Polecam
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post