Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.10.2020, 21:04   #31
basia21
Użytkowniczka
 
Avatar użytkownika basia21
 
Data rejestracji: 05.02.2010
Lokalizacja: U Tiffany'ego
Posty: 457
basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Szkoła raczej nie kupi nam telefonu, ale dobry telefon za takie pieniądze chętnie kupię dla siebie. Właśnie stoję przed takim wyborem, bo kończy mi się umowa, a z tego, który mam obecnie (poleconego w salonie) nie jestem zadowolona.I dlatego tym razem postanowiłam kupić telefon sama, więc dziękuję za podpowiedź, bo trudno byłoby mi wybrać. Reszta akcesoriów tez nie majątek. Ostatnio rodzice zrobili dla nas zbiórkę na regały i coś tam jeszcze zostało, z odrobiną naszego wsparcia wystarczy.
Telefon chciałabym kupić w najbliższym czasie, więc napiszę,jak się sprawdził.
A zakupy dla szkoły będziemy mogli pewnie zrobić dopiero w końcówce roku, kiedy to zwykle szkoła dostaje kasę, którą trzeba szybko wydać (choć w obecnym czasie może być różnie). Na razie polegamy na obietnicy. Zawsze to coś. Oczywiście napiszę na co się zdecydowaliśmy..
__________________
"Każdy, kto nie wierzy w cuda, nie jest realistą."
Audrey Hepburn
basia21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online