Podgląd pojedynczego posta
Stary 02.11.2020, 19:06   #2883
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DarkSlide97

te obudowy Chiefteca to pancerne Ja ważę około 85kg. i nie raz na nią stawałem spróbuj tego z nowymi ciekawe co się stanie.

same obudowy robią za półki stert dokumentów w trakcie dnia

w Czarnej mam Intela 10th wszystkie LEDY-off

6x czarnych nagrywarek. 4x SATA i 2x IDE

w beżowej Biege mam C2Q6600 i tak samo 4x nagrywarki SATA i 2x IDE

ale będzie zmiana zdobyłem Xeon L5640 i zastąpi i7-950 1st gen. który wyląduje w Gigabyte X58A-UD7 v2.0

mam ostatnimi czasy HALO na punkcie kompromisu wydajności do zużycia energii :-) i ciszy całkowitej 0db.

GPU- OEM HP brandowany przez MSI GT710 2gb wyświetla 1440p po HDMI
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post