Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.11.2020, 17:56   #15
jarilitmanen
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.11.2010
Posty: 1
jarilitmanen w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Takie krótkie pytanie. Wczoraj - około godziny 23 - na ulicy, na której mieszkam, usłyszałem jakiś dziwny hałas. Po wyjściu przed dom zobaczyłem, że jest to samochód 'zamiatający' ulicę (tymi takimi okrągłymi szczotkami). Po co, nie wiem (o dbanie o czystość we Wrocławiu nie uwierzę), ale pora zwróciła moją uwagę (było to naprawdę bardzo głośne).

Niestety także coś jeszcze - kilka dni wcześniej na ulicy łatane były dziury - po czym zostało na niej dużo drobnego żwiru. Nawet próbowałem go trochę zamieść w pobliżu miejsca, gdzie parkuję, żeby jakiś odłamek nie wypadł spod koła przejeżdżającego samochodu i nie uderzyl w mój. Nie sądziłem jednak, że ktoś na coś takiego puści taki samochód. Zwłaszcza, że tam stało pełno innych zaparkowanych.

Samochód przejechał w jedną stronę, potem zrobił nawrót i jeszcze raz w drugą - zobaczyłem tylko nazwę firmy (Alba) i wróciłem do domu, jako że w nocy i tak nie mogłem nic sprawdzić. Zrobiłem to rano i choć przez większość dnia pada, więc trudno dokładnie lakier obejrzeć, to już w kilku miejscach zobaczyłem niewielkie uszkodzenia - szczególnie widoczne (głębokie) w jednym. Zbyt wyraźne, żeby machnąć na to ręką. A jako, że staram się dbać o samochód, jest to tym bardziej wkurzające.


Teraz pytanie - jak ktoś miał podobne - sytuacje. Do kogo uderzać? Znalazłem już w internecie namiary na firmę i planuję napisać maila, myślałem tez o wysłaniu podobnego na policję - na razie po prostu żeby został ślad (jeśli dalszy kontakt będzie potrzebny). Mam też AC, więc mógłbym bezpośrednio do ubezpieczyciela i niech on się martwi, ale wiadomo - zniżki (poza tym też uszkodzenia nie są tak duże - przynajmniej te, które do tej pory widziałem - ale są).

Jak sądzicie - co byłoby najlepsze?
Jak się zakończyła sprawa?
jarilitmanen jest offline   Odpowiedz cytując ten post