Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.11.2020, 23:38   #7
szczuru
eŁDeZet Ma(j)ster
 
Avatar użytkownika szczuru
 
Data rejestracji: 05.04.2005
Lokalizacja: Uć
Posty: 2,514
szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>szczuru jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez KaiQ Podgląd Wiadomości
Noo... więc mam już komplet i mogę działać chyba. W szafce czeka GameCube, obok niego chip XENO do wlutowania i adapter SD2SP2. Oczywiście przede mną akrobatyka związana z wypalaniem SWISS i kalibracją lasera. Obecnie wiem jedynie że to mnie czeka, ale bez szczegółów. Byłem ostatnio w pobliskim miasteczku i trzech Sklepach/Serwisach PC/elektro za czystymi płytami miniDVD-R i nigdzie nie było. Pozostają mi zakupy na Allegro a i tam tylko jedna strona, no chyba że ktoś z Was ma dwie kopie SWISSa i mu to zwisa ;P

Jeśli chcecie coś doradzić jak się za to zabrać to się chętnie zapoznam.

Hmm w sumie pierwsze pytanie... chip można wlutowywać bezpośrednio na płytkę czy lepiej za pomocą kabelków bo widziałem dwie drogi realizacji. Jeśli macie dobrej jakości schematy też przygarnę.
Jeśli Xeno jest "oryginalny" to sposób montażu jest taki, że dokładasz do pcb napędu i lutujesz w odpowiednich "dziurach".

Co do płyt to jeśli to nie jest pilne to doraźnie wypal sobie swissa na normalnej płycie dvd (tzn normalnych rozmiarów dvd 4,7gb) i na niej przeprowadź kalibracje (wystarczy zdjąć górną obudowę i zablokować czujnik klapki).
__________________
szczuru jest offline   Odpowiedz cytując ten post