Dyskusja: praca zdalna
Podgląd pojedynczego posta
Stary 24.11.2020, 21:54   #1
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
praca zdalna

hm, taki temat mi sie nasunol
generalnie mam taka profesje, ze zawsze wydawalo mi sie, ze podstawa dobrego jej wykonywania jest kontakt z ludziskami
a tera okres mamy na swirusa z wuhan
i tez pracuje zdalnie

wsrod znajomych opinie sa mega podzielone
jedni sie ciesza, bo moga pracowac z domu co pozwala w tzw miedzyczasie opierniczyc wiele robotek domowych
innych to irytuje, bo druga polowka wymaga zwiekszonej aktywnosci " bo przeciez siedzis w domu"
latwiej sie rozproszyc
albo "przyjsc do pracy" wczorajszym

znajoma pigula opowiadala, jak sie drastycznie zwiekszyla ilosc zgloszen do poradni alkoholowej wsrod ludzi wlasnie zdalnie pracujacych...

mi pasi, bo mam do roboty zacny hektar
ale czasem tesknie za biurem...
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online