Dyskusja: praca zdalna
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.11.2020, 16:28   #5
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,267
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja mogę sporą część mojej pracy wykonywać zdalnie i od lat wykonuje. Małe "ale" polega na tym, że i tak oczekuje się ode mnie, że skoro jestem na etacie, to 40h/tydzień będę w pracy, a że owo bycie nie dotyczy weekendów, świąt itp, to wówczas pracujemy (na zmianę) zdalnie No i pensję mam ustaloną bardziej jak na kontrakcie niż etacie - jeśli muszę zostać dłużej (nie jest to bardzo częste, ale się zdarza) czy jeśli pracuję więcej zdalnie, bo jest miesiąc z dużą ilością urlopów czy świąt, to w żaden sposób nie wpływa to na zarobki.

Inna sprawa, że nawet w pracy nikt nade mną nie stoi poganiając i choć mam trochę jak Grzeniu na swoim - jeśli coś się dzieje, to zapierdzielam, póki nie ogarnę sprawy - to jednak przy rozsądnej organizacji pracy, przewidywaniu ewentualnych problemów itd. możemy cieszyć się bardzo spokojną robotą, w największej części przy komputerze. Tak samo zmiany czy urlopy dzięki temu ustalamy sobie sami i to jest bardzo duży plus.

Widzę natomiast, że w pracy zdalnej dużo więcej zależy od pracownika i tego jaki jest - na własne oczy widziałem dosadnie, że osoby z gruntu leniwe próbowały sobie z tego robić czas wolny, nie rozumiejąc jednak, że to bardzo szybko wychodzi na jaw. Jeśli natomiast ktoś jest sumienny i rzetelny, to jego jakość pracy zdalnej - o ile jest możliwa - nie będzie się w żaden sposób różniła na minus od pracy w siedzibie firmy/urzędu itp.
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post