Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.12.2020, 00:42   #12615
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,273
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gorąca (czyli taka jak zwykle zasadniczo )

Zachciało mi się przy -5 pojechać rowerem do paczkomatu, to się teraz wypadałoby trochę ogrzać 5 stopni (teraz dobija do -7) to nie jest szczególny mróz, choć pokolenie - jakie to my teraz mamy - Y, Z, czy AA już może - pewnie powiedziałoby, że warunki same w sobie wystarczające do zamknięcia szkół, nawet gdyby akurat działały... Natomiast tak dawno nie było takiego chłodu, że i ja odwykłem i trochę zmarzłem
__________________

Jarson jest online