Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.12.2020, 22:57   #11
KaiQ
Guru
 
Avatar użytkownika KaiQ
 
Data rejestracji: 23.07.2018
Lokalizacja: Podkarpacie
Posty: 1,458
KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>KaiQ po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
Dziękuję @Szczuru za pomoc, aczkolwiek poradziłem choć jeszcze nie wiem czy to będzie działać. Miałem w szafce drugiego Gamecube'a z uszkodzonym laserem. Posłużył mi za dawcę płytki PCB do majstrowanej konsoli (nie miałem pewności czy będą kompatybilne i co zobaczę po zdjęciu obudowy). Co prawdę miałem nadzieję że kiedyś ożywię i tę padakę, ale suma summarum nie muszę.

Miał bym do Ciebie inne pytanie, w jaki sposób kalibruje się laser? Co prawda wypaliłem już Swissa i szansa że pójdzie bez grzebania to takie 50/50 ale kompletnie nie wiem jak ten laser później dostosować do wypalanych płyt.

Edit.
No więc... płytki PCB przełożone i już widzę że nie będzie łatwo.
Na ekranie konsoli do której trafiła zdezelowana płytka wyświetla się błąd że wykryto jakiś problem bla bla bla... oczywiście oryginałów "nie łyka".
Konsola wcześniej pracująca nie rozpoznaje obecnie żadnych płyt, ani wypalonego SWISS'a ani oryginałów. Jeśli o moje lutowanie idzie, to nie sądzę bym coś spieprzył... na prawdę ładnie zlutowałem po kabelkach.

Ostatnio zmieniany przez KaiQ : 01.12.2020 o godz. 23:33
KaiQ jest offline   Odpowiedz cytując ten post