Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.12.2020, 21:25   #1020
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,272
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
12mp dębu i 8mp brzozy

Przy czym te metry przestrzenne to tak nie do końca pradwa, bo gdybym kupił pocięte i porąbane od handlarza to byłoby sporo mniej. Kupuję natomiast w znajomym leśnictwie, od znajomego i uczciwego właściciela ZUL, który przywozi mi zawsze w miarę proste i uczciwe ułożone metry; po pocięciu i ułożeniu mam 30% więcej niż gdybym "tyle samo" kupił już gotowe

Co do ułożenia to nie jest to efekt jakiegoś superdokładnego układania, po prostu zależy mi na przestrzeni między rzędami dla lepszego schnięcia i robię to tak:

Zbliza sie chlodny okres - ogrzewanie-dr3.jpg

__________________

Jarson jest online   Odpowiedz cytując ten post