Dyskusja: Cyberpunk 2077
Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.12.2020, 13:50   #19
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,205
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Ciekawe jak by latało na Ryzenie 9 5950X i 2xRTX3090 w SLI. Chyba trzebaby ustawić rodzielczość 8K żeby nie było bottlenecka
Przypomina mi się historyjka, jak to jeden chłop po wsi chodził i mówił: "jakby tak wsie topory ze wsi zebrać i do studni wrzucić - to by dopiero bulbotnęło!" Oczywiście można za swoje pieniądze kupić dowolny zestaw, choćby i komp miał służyć do układania pasjansa - tylko po co?

Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Po modzie idzie wszystko na ultra bez zajakniecia , mialem wymieniac karte w tym roku jako prezent swiateczny miala wyladowac u mnie nowa rtx3090 ale jak na razie wszystko co mam hula na ultra wiec jakos potrzeby nie widze, wymienie jak zejde z nowymi tytulami do medium wtedy trzeba bedzie wymienic.

... no właśnie. Wydałby teraz Misiozol pieniądze na kartę, której nie potrzebuje. Pół biedy, gdyby ta karta wystarczyła na nowe gry przez następne kilka lat. Jest przecież jednak zawsze niezerowe prawdopodobieństwo, że powstanie kolejna technologia, która zmieni gry nie do poznania, która wyraźnie poprawi jakość rozgrywki, a która nie będzie wstecznie kompatybilna ze starymi kartami, choćby i z RTX-em 3090. I mogłoby się okazać, że Misiozol grał przez powiedzmy rok na nowej karcie w tytuły, w które równie dobrze mógł grać na starej w tych samych ustawieniach, czyli nie miał najmniejszej korzyści z wydatku, a potem przyszły gry, które aż proszą się o zmianę tego RTX-a


Cytat:
Napisany przez DarkSlide97 Podgląd Wiadomości
Śmieszą mnie osoby które narzekają że "spadki do 40fps i w ogóle nie da się grać".
No właśnie, sam to przyznajesz. Wiesz jak latałby CP 2077 na wypasionym zestawie? Identycznie co na zestawie z RTX 2080, tylko ilość FPS-ów byłaby kilka razy wyższa, czego i tak nie dałoby się gołym okiem zauważyć
__________________

Jarson jest offline   Odpowiedz cytując ten post