Dyskusja: Pomoc z super slim
Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.01.2021, 18:25   #14
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,693
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Meanthord Podgląd Wiadomości
Dzięki wszystkim za porady, dlatego lubię to forum, sam konkret, a nie *******enie kocopołów .

misiozol, SS kupiłem właśnie dlatego, że jest najmłodszym modelem i może dzięki temu pochodzi najdłużej, szkoda mi czasu na reanimowanie trupów reballingiem . Zdaję sobie sprawę, że prawdziwy CFW byłby lepszy, ale co tam, pobawić się można i na super slimce.

Gry z PSX-a działają w multimanie od strzału, niestety mocno lagują (zacinają się, dźwięk rwie itp). Resztkami sił poczytałem coś o zgodności regionów (w sensie, że region konsoli i gry powinny być jednakowe), czyli co - odpalając Tekkena 3 NTSC mam ustawić na konsoli kraj USA? Problem do zgłębienia.

Super slim nie ma emulacji PS2, więc po odpaleniu ISO w multimanie wywala komunikat, że moja PS3 jest niekompatybilna. Pomógł program Jolka, co prawda też działa trochę dziwnie (program, nie Jolek - po encrypcie ISO z PS2 wynikowy plik ma taką nazwę, że nie można z niego zrobić *.pkg, trzeba najpierw ręcznie zmienić jego nazwę i dopiero wtedy zbudować z niego *.pkg), ale ostatecznie udało mi się zainstalować Virtua Fighter 4 Evo na PS3. Działa. Uff...


Doceniam fakt, że mając PS3 można mieć jednocześnie gry z PSX-a, PS2 i oczywiście samego PS3, ale szczerze mówiąc kupa z tym zachodu. Jeszcze nie wiem czy zostanę z tą konsolą, na razie ciągle się bawię .

Pozdro wariaty .
Chcesz pelne wsparcie na ps2 to szukaj CECHA , inaczej pogodz sie z tym ze bedzie to zawsze kulawe. Co do SSlim to konstrukcyjnie nie rozni sie za wiele od 25xx/21xx wiec tu jestes w bledzie bo SSlim tak samo umiera i to bez znaczenia, lepiej bylo kupic rrod w 25xx i od razu postawic kulki z olowiem i miec go na lata bo to jedyna wada tych konsol, ekologia
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post