Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.01.2021, 11:29   #152
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,874
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Te rude zdradzieckie cholery są, ale to zawsze wychodzi nie w trakcie, a po fakcie.
A soczki jabłkowe zawsze lubiłem, ale te dawne nieklarowane we flaszkach 0,33. Kupowałem sobie po kilka flach i degustowałem szczęśliwy. Dzisiejsze to jakiś chemiczny erzatz.
Piłeś kiedyś dzisiejsze piwo, kupione w sklepie? Kiedyś to było możliwe i ono też smakowało inaczej, było pyszne. No dobra, żeby nie było za fajnie, to dzisiejszego jabola nie dało się wypić (a też dało się kupić)
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post