Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.01.2021, 17:13   #18584
DarkSlide97
Kiedyś to było
 
Avatar użytkownika DarkSlide97
 
Data rejestracji: 17.11.2013
Posty: 1,912
DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>DarkSlide97 wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
https://www.dobreprogramy.pl/Cyfrowy...ws,112899.html

Pandemia tylko przyśpieszyła proces zniewolenia ludzkości, na razie tylko "rozważają" a potem wymyślą wymówkę że cyfrowy pieniądz jest niezbędny i trzeba go wdrożyć... Jak widzę takie informacje mam tylko jedną myśl - UCIEKAĆ. Bo nie jestem już szesnastolatkiem i wiem że konformistyczne społeczeństwo nie zdobędzie się na żadną rewolucję, tylko bezrefleksyjnie dadzą się zniewolić i odebrać sobie wszelkie prawa. Potem będzie tylko "social score" jak w Chinach i człowiek pod butem rządu który zrobi z nim co chce.

Chwila kiedy płatność gotówkowa będzie zlikwidowana oznacza że pozbędziemy się resztek wolności i prywatności, w konsekwencji - staniemy się państwem totalitarnym. Przyszłość rysuje się w bardzo złych barwach, w następnej dekadzie świat może wyglądać zupełnie inaczej niż teraz, i nie będą to w żadnym razie zmiany na lepsze. Jeśli tak ma wyglądać cała "cywilizowana" część świata to ja dziękuję


Póki co pozostaje mi bardzo krytycznie podchodzić do kierunku imigracji i cieszyć się ostatnimi latami jako wolny człowiek. Odkładać środki i czmychnąć stąd jak najszybciej się będzie dało. Niestety nawet cholerne paszporty są na odcisk palca. Już jest źle, strach pomyśleć co będzie za jakiś czas.


Nie wiem czy w ogóle życie w takim świecie będzie miało jakikolwiek sens
__________________
CPU: i7 3770 4Ghz GPU: MSIGTX960 RAM: 16GB DDR3 1600Mhz HDD: Toshiba P300 3TB SSD: ADATA SU650 240GB DVD: LG GH24NS95

DO WHAT YOU WANT BUT THINK ABOUT THE OMEN
DarkSlide97 jest offline   Odpowiedz cytując ten post